O niye ağlıyordu?

9 Mart 2016 2 Yorum

292742_2174239390059_2442718_n

Ben bu hislere ne zaman karar verdim ya da bu soru saçma, ne zaman istedim bunları ve bu hissettiğim şey neydi bilmiyordum

“Kocaman ellerini kuvvetiyle kavradığı belimin üzerinden çekip, sırtımın tüm parçalarında gezdirirken ilk kez sevdiğini hissetmeye başladım. Bir kadının sevilmesi böyle başlıyordu demek.

Bir eliyle saçlarımın altından kavradığı ensem bu sefer zorla tutulmuyordu. Saçlarımı kokluyordu. Ensemi kavrayan elleriyle kendisine çektiği başımın en uyarıcı yeri ile dudaklarımla baştan çıkartıyordu beni.

Dudaklarının arasında ıslanan vücudumun her bir parçasını hissetmeye başladım. Sanki gözeneklerimden havaya savrulan bir koku vardı etrafta.

Tutku iştah kabartıyordu. Biraz daha öpmeliydi. Daha fazla sevmeliydi beni. Daha çok hissettirmeliydi kendini.

Konuşmasına katlanamazken ağzından damlayan şehveti ile sardı bedenimi.

Saçlarımda gezinen elinin, sevgiden başka bir şey için orada olmadığını bilmek bile kendimi iyi hissettiriyordu. Oysaki saçlarım onun işini kolaylaştıran bir yardımcıydı. Şimdi ise bana sadece sevildiğimi hissettiriyordu.

Göğüslerimi ısırmasından bile rahatsız olmadığımı fark ettim. Hızlanan hareketleri ile irkilmemden rahatsız olduğu her an, yavaşlamaya beni rahatlatmaya çalışıyordu.

Suyun içerisindeki dalgalanmada bana hissettirdiği şey, bu his ne zaman oluştu? İçimden bir kelebek kanatlarını açıp birden bacaklarımın arasındaki mağarasından dışarı kaçtı, özgürlüğüne uçtu sanki.

Uzun uzun birbirimize sarıldık. Ağlamaya başladık. İkimizde ağlıyorduk. Bu neyin rahatlamasıydı anlayamıyorum.”

“İlginç Adamları ve Kadınları” kitabımdaki  “Beni seveceksin” adlı hikâyemden küçük bir hediye

 

Kategori: GENEL

Yazar:

Yunanistan kökenli bir ailenin mensubu olarak 1976 da İstanbul’da doğdum. Gazeteci bir baba ve edebiyat öğretmeni bir annenin çocuğu olma münasebetiyle Anadolu’nun bir çok ilinde eğitim aldım.

Yorum (2)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. kargakara dedi ki:

    Hoş, erotik bir metne benziyor.

    • arisoynazan dedi ki:

      Bir kaç paragraf bu izlenimi yaratsa da gerçek bir dram. İlginç Adamları ve Kadınları kitabımın en çarpıcı sarsıcı hikayesidir.

Yorumunuz

%d blogcu bunu beğendi: