Aşk ile kal…

22 Aralık 2015 0 Yorum

image

Kirpiklerim aralandıkça algılarıma dolan yeni günün mucizeleri için şükür ediyorum. Ruhumu kıpırdatan güneşin belli ki bugün bir bildiği var. Telaş içinde kalbim.

Gözlerimden içime akan her neyse, güle oynaya benliğime yerleşiyor. Henüz ona dokunmayan ellerim de telaşlı ve heyecan içinde. Göğe yükselip vücudumu esnetirken kollarım, ellerim yakın zamanda nadide bir varlığın mükemmel kokulu bedenine dokunacağını biliyor olmaktan keyif alıyor.

image

Dudaklarım sabahın erken saatlerinde beni melodisiz eksik öğrendiğim şarkı sözleriyle mest etmeyi başardı. Mest etmeyi geçtim odanın heryerinde coşkuyla dans etmeme sebep oluyor.

image

Daha şık giyinmek, hiç olmadığım kadar güzel kokmak, bakımlı görünmek istiyorum. Sen hiç üzerine alınma. Hiç biri senin sayende yaşanmıyor. Bu saf aşkın sureti. Aşk içimden dışarı fışkırıyor.

Aşkın gelmesini dilemekle başladı herşey ve işte tam da burada içimdesin bu sabah. Bir çift derin göz, ihtişamlı bir gülümseme, nezaket kokan cümleler, iç gıcıklayıcı bir zeka ile çaldı kapımı aşk ve hiç tereddüt etmeden buyur ettim en yalın evime.

image

Sen hiç üstüne alınma öyle, böbürlenme aynadaki görüntün,  sırtında taşıdıkların aklında yaşattıklarınla. Aşk diledim diye aşksın sen. Elle tutulur, gözle görülür halisin.

Nasıl olsa bir kaç zaman içerisinde görüntün solgunlasacak. Benliğim üzerine yeni yakıştırmalar yapacak adın değişecek. Sevgili, eş , eski eş ya da eski sevgili, belkide fiziksel varlığınla eşlik etmeye devam edeceksin. Ben seni hala aşkın görüntüsü olarak görüp kabullenecek miyim bilmiyorum. Sen adının yanında  aşkın adını da taşımayı sürdürebilecek misin?

Hayallerimin, planlarımın içinde bulunacaksın her zaman. İstediğim için mi varlığın sürecek, alıştığım için mi var olacaksın bilemiyorum.

image

Aşkın adıyla geldin, aşkla kal. Hoşgeldin.

Kategori: GENEL

Yazar:

Yunanistan kökenli bir ailenin mensubu olarak 1976 da İstanbul’da doğdum. Gazeteci bir baba ve edebiyat öğretmeni bir annenin çocuğu olma münasebetiyle Anadolu’nun bir çok ilinde eğitim aldım.

Yorumunuz

%d blogcu bunu beğendi: