Ne gelsin istersin ?

31 Aralık 2015 0 Yorum

image

Şans denilen yakışıklıyı bekliyorum.Tüm heybetiyle hayatıma gelmeli artık. Mümkünse sırt çantasına biraz huzur, mutluluk, bereket çok miktarda da sağlık koysun.

Şans gelirken eli boş gelmez bilirsiniz. Başarı ile de anlaşmışlardır şimdi. Dünya üzerinde ne kadar güzellik varsa şansla arası iyidir. Yalnız çıkmaz yola.

image

Hiç tadına bakılmamıs lezzetli bir mönü hazırlıyordur şimdi. İçinde kıymetli dostların keyifli sohbetleri,  bol kutlamalı anılar, neşe ile çekilecek fotoğraflar, yeni bir meyve üretmek isteyenlere en şirininden yaratılacak bebekler,  uzun zamandır hasretle beklenen sürpriz teklifler, düğünler, partiler, mezuniyetler, eğlenceli seyahatler ve daha neler barındırır kim bilir…

image

Her birimizin isteklerine zahmetsiz kavuştuğu, başımıza gelen en kötü şeyin bir iki günde atlatılabilecek Grip olacaği bir yıl dilerim.

Bu yıl, sevdiklerim için kendi dileklerinin gerçekleşeceği günleri getirsin.  Kendim için şanslı ve mucizeler ile dolu günler diliyorum.

image

Pişşşt benim sevimli mucizem,  kollarımı kocaman açtım, heyecanla seni bekliyorum. Üzerime sağanak yağış halinde yağmasını dilediğim her ne varsa işe çiseleme ile başlayabilir. Sorun değil, sonra akışı hızlandirabiliriz.

image

Hadi tutmayayım ben sizi. Şimdi eğlenme zamanı.

Mutlu yıllar…

Tanrıya küçük bir not: Lütfen bu günden itibaren evi, yemeği, giyeceği olmayan insanlara hatta hayvanlara yardım edecek insanların sayısını arttır.Dünya yaşanılacak bir yer olsun.Amin…

Kategori: GENEL

Yazar:

Yunanistan kökenli bir ailenin mensubu olarak 1976 da İstanbul’da doğdum. Gazeteci bir baba ve edebiyat öğretmeni bir annenin çocuğu olma münasebetiyle Anadolu’nun bir çok ilinde eğitim aldım.

Yorumunuz

%d blogcu bunu beğendi: