Geleceğim benim elimde…

23 Kasım 2015 0 Yorum

şaman

Yaşadığımız olaylar ve bizi inciten, ümitsiz bırakan, çaresizleştiren durumlar kader mi?

Yaşanan negatif durumların oluşmasındaki rolümüz ne?

Bugünden sonraki her anı yenileyip istediğimiz gibi yönetebilir miyiz?

Bu soruların cevabı ve yeni bir başlangıç için okuyun. Paylaşın.

Hayat paylaşarak anlamlanır.

Asırlardır yeryüzündeki insanların bitmek tükenmek bilmeyen sıkıntıları çaresizlikleri ve çözümsüzlükleri var. Günümüzde stres ile yaşamak olağan karşılanmakta ancak artık insanlar onca sıkıntının içerisinde içselleşip çaresizliklerine de çare aramakta.

Oysaki çaresizlik diye bir şey yok. İmkansızlık diye de bir şey yok. İçinizdeki güce bir bakın.

Tüm bu sorunlardan kurtulma yöntemlerine odaklanın.

Şamanik Kuantum Nedir?

Geçmişe yönelik iç temizlik yapmadan, yaşadığımız An’a gelmek, geleceğimizi yapılandırmak kolay olmuyor. An’da olmamak, hayatı ıskalamak demektir ve gelecek, An’da meydana gelmektedir.

Zihin hapishanesinin içindeyken özgür olmaya çalışmak ne denli doğru?
Duygu denizinin içinde boğulurken yaşama tutunmaya çalışmanın ne yararı olacak?

Kişinin kendisini tanımadan yaşadığı hayat yaşamaya değer midir?
Düşünceleriniz, duygularınız, bilinçaltı kalıplarınız, bedeniniz, ruhunuz, evrensel bütünlüğünüz, tüm yaşantınız kısacası iç ve dış dünyanız ne durumda?

Peki siz An’da hala geçmişte oluşturduğunuz bilinçaltı ve düşünce kalıpları, negatif duygu ve enerji alanına göre mi yaşamaya devam ediyorsunuz? işte size bir yöntem;

Molecular Thoughts

Molecular Thoughts

BLOKAJ ÇÖZÜMLEME VE İÇSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI

Blokajlar ve negatif enerji alanı adeta ayağımıza takılı ağır bir zincir gibidir. Siz bütün bunlardan ne zaman enerji alanınızda enerji dönüştürmesi yapmayı başarırsanız o zaman bu olayların etkisinden ve bu negatif enerjilerden kurtulursunuz, özgürleşirsiniz. Böylelikle ruhunuz daha hafif, bedeniniz daha sağlıklı olarak dinç bir zihinle geleceğinize daha ümitle bakabileceksiniz, çekim gücünüzü daha da arttırmış olacaksınız, böylelikle yaşam akışınızın hızlanmasını sağlayabilir ve endişe, korkularınızdan kurtulabilirsiniz.​

ŞAMANİK ŞİFA

Meleklerin aracılığı ve kadim şamanik bilgilerin rehberliğinde şifa enerjisi kullanarak yapılan çalışmada, kişinin kendi potansiyelini yaşamasına engel olan negatif duygu ve düşüncelerden kurtulması sağlanıyor.

Gerçek duygu ve düşüncelerinin farkına varıp bunları kabul ettiğinde, kendi yaşamının sorumluluğunu eline alıyor. Böylece geçmişten ve atalarından getirdiği karmalarından özgürleşebiliyor. Çalışma sonunda kişi bilinç ve bilinçaltının aynı frekansa gelmesi ile o güne kadar yaşadıklarının gerçek nedenini anlıyor.

Şamanik Şifa kişinin hayatında herhangi bir nedenden dolayı ters giden olaylardan kolayca kurtulmasını sağlıyor. Bu çalışma özellikle;

Kronik sağlık problemi (migren, panik atak, sırt ve bel ağrıları, vb.) yaşayanlar;

  • Bağımlılıklarından (sigara, alkol, yiyecek, ilişki, vb.) kurtulmak isteyenler;
  • İlişkilerinde, bolluk – bereket akışında ve işinde sorun ya da tatminsizlik yaşayanlar;
  • Yaşam amacını, gizli ve gerçek yeteneklerini bulmak isteyenler;
  • Nedenleri bilinmeyen fobiler (örneğin uçağa binme korkusu, köpek korkusu vb.) ve travmalardan kurtulmak isteyenler;
  • Artık hayatında olmayan ama zihninde ve enerji alanında tuttuğu kişilerle olan bağların şifalanmasını isteyenler;
  • Ruhsal, bedensel, zihinsel ve duygusal blokajlara hızlı ve etkili tekniklerle çözümler bulmak isteyenler içindir.

213

AKAŞIK KAYITLARLA KARMA ÇÖZÜMÜ

Yaratılışımızdan itibaren her düşündüğümüz, hissettiğimiz ve yaşadığımız, evrenin enerjetik kütüphanesine kaydolur. Sanskrit dilinde Akaşa olarak bilinen, İslam’da Levh-i Mahvuz olaran geçen bu kayıtlarda aynı zamanda neyi neden yaşadığımızın bilgileri de mevcuttur.

Bu bilgiler sadece bizim dışımızdaki bir evrende değil, DNA’larımızda da kayıtlıdır. Bilim insanlarının “DNA’nın %99u boşluk” dediği alan, aslında akaşik bilgilerle doludur. Bilinç seviyesinde hatırlamamıza imkan olmayan, bazen yüzlerce yıllık olan bu kayıtlar yaşamımızda nedenini anlayamadığımız, sadece bu hayatın gidişatına bakarak çözemeyeceğimiz durumların, duyguların ve olayların çözümünü sağlayabilir.

Bu çalışmada, hayatınızı negatif etkileyen karmanızı (örneğin ailenizle, eşiniz ya da çocuğunuzla sorunlu ilişkinizin nedenini, vb.) tesbit edip çözümü sağlanıyor.

images (4)

KUANTUM Farkındalık Nedir?

Kuantum fiziği bize herşeyin enerjiden oluştuğunu ve herkesin birbiri ile bağlantılı olduğunu gösterir. Hayatımız, bilinçaltımızda varolan gerçek duygu ve düşüncelerimiz doğrultusunda evrene yolladığımız enerjiler ile şekillenir.

Çoğumuz kendi gerçek duygu ve düşüncelerinin farkında olmadığından, olumsuzluklarla karşılaştığında nedenini anlayamaz, genellikle de başkalarını suçlar. Kuantum farkındalığı, bize hayatımızın sorumluluğunu elimize almayı ve gerçekten istediğimiz hayatı yaşamayı öğretir.

İnsan davranışları ve düşüncelerinin temelinde çocuklukta, hatta bebeklik döneminde, ve çoğu zaman da geçmiş hayatlardan ve atalardan getirdiği inaçlar yatar. Bunlar karmalar olarak bilinçaltımıza kaydolur.

Temel negatif inançlar, bireyin bilinçli olarak yapmak istediğinin tersini yapmasına yol açar. Bu durumda kişi, kendini içinden çıkamadığı bir döngüde bulur. Kendini gerçekleştirmesini engelleyen temel inançlarının farkına vardığında ve bunlardan arındığında ise yeteneklerini kullanmaya ve potansiyelini yaşamaya başlar.

Morfik alan çalışmalarıyla temsilci kullanarak kişilerin kendisini gerçekleştirmesini engelleyen negatif inançlarını, en hızlı ve en özgün tekniklerle bulunuyor. Sorunun kaynağını (örneğin hastalığının duygusal sebebini) fark etmeleri sağlanıp, negatif kodlamaları pozitife dönüştürerek çözüme ulaşılıyor.

istanbul da bu içsel değişikliğe destek verip hayatımızı yoluna koyma, geleceğimizi güzelleştirme,geçmişimizle vedalaşmamızı sağlamak adına bir çok şifa merkezleri bulunmakta.

Uzun soluklu araştırmaların ardından, hepimize faydasının olacağını düşündüğüm bir merkez keşfettim. Her sektörde olduğu gibi bu uzmanlık alanında da sahtecilere rastlamak mümkün. Size önerebileceğim, kendinizi  gerçek anlamda kıymetlendireceğiniz bir şifa merkezi var.

Sevgili Zeyno Baran ve Fatih Enginsel’in ortak çalışmalarını yürüttüğü, Karmik şifa ve Gelişim Merkezi iletişim bilgilerini sizinle paylaşmak istiyorum. Lütfen gelişim merkezine ait internet sitesi üzerinden bilgi edininiz.

İyileşmek ve geleceğimi geçmişle bağını kopartıp dilediğim gibi  kurmak,yaşamak istiyorum diyorsanız ki bu yazı dikkatinizi çekti. Bu iyiliği kendinize yapın derim.

Karmik Şifa Gelişim Merkezi

Adres:

Ahmet Fetgari Sokak No:35/5 Teşvikiye    34365

Şişli / İstanbul  (Teşvikiye Camii Arka sokağı)

0212 234 34 66

0532 323 65 45

info@karmiksifa.com   

Kategori: GENEL

Yazar:

Yunanistan kökenli bir ailenin mensubu olarak 1976 da İstanbul’da doğdum. Gazeteci bir baba ve edebiyat öğretmeni bir annenin çocuğu olma münasebetiyle Anadolu’nun bir çok ilinde eğitim aldım.

Yorumunuz

%d blogcu bunu beğendi: